Bieżące informacje

Kobieta doświadczająca przemocy domowej podziękowała jaworskiej Policji za pomoc

Data publikacji 08.06.2021

Na ręce p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł.insp. Artura Bujaka wpłynęło podziękowanie skierowane do funkcjonariuszy z jaworskiej jednostki, a szczególnie do dzielnicowego sierż.szt. Dariusza Antoniewicza. Ich autorką jest mieszkanka naszego powiatu, która była ofiarą przemocy domowej. Podziękowania od mieszkańców są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania dla ich codziennego trudu.

Na ręce p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł.insp. Artura Bujaka wpłynęło podziękowanie mieszkanki powiatu jaworskiego, skierowane do dzielnicowego sierżanta sztabowego Dariusza Antoniewicza. Mundurowy pomógł kobiecie, która była ofiarą przemocy domowej ze strony swojego syna. Agresywny mężczyzna, finalnie otrzymał m.in. nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do matki. Dzięki zaangażowaniu jaworskich funkcjonariuszy i podjętym przez nich skutecznym działaniom, agresywny syn zaprzestał stosowania przemocy wobec matki, dzięki czemu kobieta mogła poczuć się bezpiecznie we własnym domu.

Słowa mieszkanki powiatu jaworskiego, po raz kolejny potwierdziły profesjonalizm oraz dużą dozę empatii mundurowych z jaworskiej komendy w wykonywaniu codziennych obowiązków. Podziękowania od mieszkańców są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania dla ich codziennego trudu.

________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze

asp.szt. Ewa Kluczyńska
tel. 603 039 942

 

 

 

Pliki do pobrania

  • 13.66 KB
Powrót na górę strony
Polska Policja