Bieżące informacje

Życzenia z okazji Dnia Dziecka od jaworskich policjantów

Data publikacji 01.06.2023

Dziś swoje święto mają wszystkie dzieci. Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Jaworze insp. Artur Bujak wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze w nadkom. Sylwestrem Rudźcem wszystkim pociechom policjantów i pracowników cywilnych, a także małym mieszkańcom naszego miasta oraz całego powiatu jaworskiego życzą słońca, uśmiechu, codziennej dziecięcej beztroski, spełnienia marzeń i wiele szczęścia. Niech dzień Waszego święta, ale i każdy następny, będą pełne radości i zabawy, a ponad wszystko bądźcie zawsze bezpieczni.

Nie od dziś wiadomo, że 1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze oraz Komisariatu Policji w Bolkowie, którzy na co dzień przecież starają się dbać o bezpieczeństwo najmłodszych, w tym szczególnym dniu pragną  życzyć wszystkim dzieciom wszelkiej dobroci i samych słonecznych dni, uśmiechu na twarzy, zabawy i szczęścia.

Do życzeń dołączyli się także Komendant Powiatowy Policji w Jaworze  insp. Artur Bujak wraz z I Zastępcą nadkom. Sylwester Rudziec, którzy to wszystkim pociechom policjantów i pracowników cywilnych oraz małym mieszkańcom naszego miasta i całego powiatu jaworskiego życzą słońca, uśmiechu, spełnienia marzeń i wiele wiele szczęścia.
_______________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
asp.szt. Ewa Kluczyńska
tel. 603 039 942

 

 

Powrót na górę strony