Bieżące informacje

Pomyśl o swojej przyszłości. Zostań policjantem!

Data publikacji 10.06.2021

Bohaterami filmu są funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. Niektórzy decyzję o wstąpieniu do służby w Policji podjęli kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Ale są i dwie młode policjantki, które właśnie ukończyły szkolenie podstawowe i rozpoczynają swoją policyjną karierę. Ofertę służby w naszej formacji kierujemy nie tylko do tych, którzy wchodzą dopiero w dorosłe życie, ale i do osób, które podejmowali już pracę, być może nawet kilkukrotnie zmieniając miejsce zatrudnienia w poszukiwaniu czegoś pasjonującego. Pamiętaj! Służba w Policji gwarantuje godne zarobki, stabilne warunki pracy oraz możliwość rozwoju. To zawód ciekawy, który może stać się również Twoją pasją.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w kwestii stabilizacji zatrudnienia ale również jako praca dająca szanse rozwoju i awansu. Policjant to zawód dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny.

Jeżeli wstępujesz dopiero w dorosłe życie i zastanawiasz się jak pogodzić swoje dotychczasowe pasje i zainteresowania z przyszłą pracą, pamiętaj - służba w Policji gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwijania się. To zawód, w którym kwalifikacje zawodowe będziesz zdobywać sukcesywnie dopiero po przyjęciu w nasze szeregi. Na samym starcie tej kariery zawodowej, oferujemy uposażenie miesięczne w wysokości blisko 3880 zł na rękę. W przypadku osób do 26 roku życia, ta kwota to 4220 zł.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów już dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze przy ul. Armii Krajowej 2. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji możesz znaleźć klikając w poniższy link:

https://dolnoslaska.policja.gov.pl/wr1/prac/sluzba-w-policji/20287,Zostan-jednym-z-nas.html

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem Kadr i Szkolenia KPP w Jaworze pod numerem telefonu 47 874 52 13.

 

Źródło: KWP Wrocław

________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze

asp.szt. Ewa Kluczyńska

tel. 603 039 942

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 46.09 MB)

Pliki do pobrania

  • 43.33 KB
Powrót na górę strony
Polska Policja