Bieżące informacje

„Wpadł” w Bolkowie z narkotykami

Data publikacji 09.06.2021

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bolkowie, w trakcie wieczornej służby, znaleźli narkotyki u 21-letniego mężczyzny. Dwa opakowania z zawartością metamfetaminy oraz marihuany młodociany mieszkaniec Bolkowa miał ukryte w kieszeni spodni. O dalszym losie jego zadecyduje teraz kamiennogórski sąd. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Przed godz. 21:00 mundurowi patrolujący teren Bolkowa zauważyli, na jednej z ulic, młodego mężczyznę, który na widok przejeżdżającego radiowozu zaczął zachowywać się dość niespokojnie. Mieszkaniec Bolkowa był znany funkcjonariuszom, gdyż w przeszłości karany był za posiadanie narkotyków. Policjanci podjęli więc decyzję o sprawdzeniu zawartości kieszeni ubrania 21-latka. Jak się okazało, znaleźli dwa opakowania z folii aluminiowej. W jednym znajdował się zielony susz, a w drugim biała skrystalizowana substancja. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i doprowadzony do jaworskiej komendy. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone środki to nic innego, jak marihuana i metamfetamina.

21-letni mieszkaniec Bolkowa usłyszał już zarzut  posiadania środków odurzających i psychotropowych, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

_______________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze

asp.szt. Ewa Kluczyńska

tel. 603 039 942

 

Powrót na górę strony
Polska Policja